Natural Hair Care with Henna Powder

Here’s a print advertisement for Henna Powder in India. Henna Powder is used in India largely for mehendi design, a traditional art that uses a woman’s hands and feet as its canvas on special occasions, mostly weddings. Henna Powder is also used for hair conditioning and nourishment, making the hair shiny, smooth and beautiful.

Natural Hare Care with Henna Powder


The Henna Powder ad was developed at Mudra Advertising, Chennai, India, by associate creative director Arvind Ramalingam, art director Krishnamurthy Iyyappan, illustrator Murali, photographer Ramesh Kumar.

Filed under: Print

Tagged:

Location:

 • Dermojin Saç Bakım

  DERMOJİN SAÇ BAKIM COMPLEXİ

  Dermojin Saç Bakım Seti , Şampuan ve Saç Bakım Yağından oluşuyor…

  Dermojin Bakım Yağının özelliği :

  Dermojin Saç Bakım Yağı , saçı yıkamadan yarım saat öncesinden saç diplerine uygulanıyor…

 • Dermojin Altın Çilek

  Dermojin Altın Çilek

  Günümüzde şişmanlık asrın hastalığı olarak bütün toplumu tehdit etmektedir. Şişmanlık vücudumuzun Yağ dengesinin bozulması, buna sebep olan nedenler ve ortaya çıkardığı hastalıklar nedeniyle çokönemli bir sağlık sorunu olarak karşımıza çıkmaktadır.

 • Dermojin Polen

  Dermojin Polen Artık Kilo Almak Çok Kolay !

  Dermojin Polen Kilo Aldırıcı

  Kilo alamayanların ortak şikayetleri nelerdir?

 • sinan

  Altın Çilek dünyanın lif oranı en yüksek meyvesidir. En yakın rakibinden 3,5 kat daha fazla lif içeren yapısı onu dünya zayıflama sektörünün gözdesi yapmıştır. Bu lifli özelliği sayesinde net bir tokluk hissi sağlamakla birlikte en önemli özelliği vücuttan su kaybetmeden, kasları değil yağları hedef alarak kısa zamanda yüksek ve sürekli kilo kaybı sağlamasıdır.

 • Nev

  Why is it i can never find Henna powder in the Uk supermarkets?